CoinDeal

Serdecznie zapraszamy na nowo otwartą giełdę kryptowalut CoinDeal.
https://coindeal.com/ref/ZXK


W skrócie:

– szybkie wsparcie 24/7

– przejrzyste fundusze platformy

– bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa

– system głosowania dla nowych kryptowalut

– program partnerski

– kryptowaluty: BTC, BTH, ETH, LTC, DASH, QTUM

– dostępne fiat: BTC/EUR

Twórcy CoinDeal:

Zespół CoinDeala składa się z doświadczonych ludzi, którzy interesują się środowiskiem kryptowalut, a zarazem są jego częścią od lat. Są to osoby, które nie tylko wiedzą, jakie problemy mogą się pojawić podczas handlu kryptowalutami, ale też mają doświadczenie w rozwiązywaniu ich. Szybko udowodnili też, że nie boją się nowych wyzwań, dlatego od pierwszych dni istnienia giełdy, można na niej korzystać z fiatów. Dodatkowym aspektem jest chęć stworzenia społeczności, stąd pojawił się pomysł „głosowania na nowe kryptowaluty”. Giełdę CoinDeal tworzą Adam Bicz, Kajetan Maćkowiak i Filip Dzierżak. Trzej Polacy, którzy uzupełniają się wiedzą. Adam jest doświadczonym programistą, który pracował m.in. w Dubaju, Kajetan to ekspert w dziedzinie marketingu, Filip natomiast, jest odpowiedzialny za finanse całej giełdy, dodatkowo wspierając dział IT swoimi umiejętnościami. CoinDeal poprzedzają takie projekty kryptowalutowe jak BuyCoinNow.com — usługa, w której można kupić Bitcoin, oraz BitcoinApi.co — bramka płatności dla kryptowalut. Kajetan i Adam są także założycielami VerifiedSolutions.co — software house’u specjalizującego się w technologii blockchain i kryptowalutach.

Na co kładziemy największy nacisk?

Nikogo nie zaskoczymy, mówiąc, że priorytetem dla nas jest zapewnienie Wam i Waszym środkom najwyższej jakości bezpieczeństwa. Na bezpieczeństwo składa się wiele czynników, takich jak najbadziej zaawansowane standardy SSL, obowiązkowa, dwuetapowa weryfikacja 2FA czy powiadomienia e-mail o każdej próbie logowania się z nowego adresu IP. Poza tym giełda chroniona jest przez zabezpieczenia CloudFlare, a Wasze środki przechowywane są w cold walletach w banku.

Poza bezpieczeństwem skupiamy się także na jak najlepszym kontakcie z użytkownikami, dlatego wdrożyliśmy support, który będzie pomagał rozwiązać Wasze problemy i odpowiedzieć na wszelkie pytania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Doskonale wiemy, że w świecie kryptowalut istotne jest szybkie podejmowanie decyzji, dlatego pragniemy być z Wami w stałym kontakcie.

System głosowania:

Aktualnie na CoinDeal możecie handlować takimi kryptowalutami jak Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Dash oraz Qtum. Nie zamierzamy na nich poprzestać, więc oddajemy w ręce naszych użytkowników system głosowania. To właśnie WY będziecie decydować jakie kryptowaluty wdrożymy poprzez oddawanie głosów na swoich faworytów.

System poleceń:

CoinDeal oferuje także Program Partnerski. Za każdą zaproszoną przez Was osobę, która zarejestruje się z Waszego ref linka, otrzymacie 20% wartości jej fee. Co więcej, przez pierwsze 3 miesiące otrzymacie 50% wartości opłat transakcyjnych zaproszonych przez Was osób.

Zarejestruj się na giełdzie CoinDeal: https://coindeal.com/ref/ZXK