FutureAdPro

Link do Rejestracji: http://daveb.adpro.futurenet.club

FutureAdPro to jeden z tych programów revshare, do których… na początku nie byłem specjalnie przekonany. Powód był prosty: dość dawno temu, kiedy dopiero zaczynałam przygodę w revshare migał mi po sieci „jakiś” program futurenet jako portal społecznościowy, który płaci użytkownikom za aktywność (w przeciwieństwie do Facebooka). Sprawdziłem: pierwsze wzmianki o futurenet pojawiły się w listopadzie 2014, czyli stosunkowo dawno temu. Pierwsze miesiące to zachwyt ludzi, którzy na sporą skalę promowali futurenet, a potem jakoś sprawa przycichła, przestało się mówić, chyba efekty portalu społecznościowego nie były takie, jak oczekiwano (tutaj wyłącznie sobie gdybałem, i …chyba „przegdybałem”, bo w sierpniu 2016 o Futurenet bardzo ciekawie napisał nawet Dziennik Gazeta Prawnafirma otworzyła nowe biura, m.in w Indiach i zaczęła się ubiegać o europejski Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® w kategorii INNOWACJA), no ale o tym wszystkim wtedy nie wiedziałem:)

Minęło trochę czasu i okazało się, że ten sam Futurenet wprowadza poza portalem społecznościowym program revenue share – właśnie Futureadpro. Pierwsza myśl? „Chyba im nie poszło i próbują się ratować…” . Naprawdę – tak to odebrałem, bo chyba lubię gdybać…I  znów się nie zapisałem.

Po pewnym czasie okazało się, że Futureadpro zyskuje na popularności. Jeden po drugim zaczęli do niego wchodzić znani liderzy revshare (których de facto cenię i których działania w sieci obserwuję, w myśl zasady: jak chcesz coś osiągnąć, to obserwuj tych, którzy już to osiągnęli). I nie mówię tu o samozwańczych liderach czy kombinatorach, którym do słowa „lider” jest tak daleko jak stąd do Las Vegas. Program tymczasem rozwijał się, dodawał nowe funkcje, poszerzał opcje płatności (całe mnóstwo w porównaniu z innymi revshare), no i było o nim coraz głośniej. Napisałem wtedy do jednej osoby, której działania podpatrywałem od dłuższego czasu, porozmawialiśmy o programie, wypytałem o różne rzeczy i postanowiłem, że w to wejdę.

Dzisiaj działam w FutureAdPro, natomiast Futurenet traktuję bardziej jako zabawkę, na której osi reklamuję swoje wpisy z bloga. I tyle – chociaż nowości wprowadzane przez Futurenet coraz bardziej mi się podobają. No i tak to się zaczęło, słowem nieco przydługiego wstępu:)

Kto stoi za FutureAdpro?

Właścicielami są Roman Ziemian, oraz Stephan Morgenstern. Główna siedziba firmy znajduje się w Dubaju, adres i inne dane można znaleźć na stronie internetowej. Siedziby są też na Ukrainie (support), w Polsce, Brazylii i dochodzą kolejne.

Niżej do posłuchania wywiad z Romanem Ziemianem (o programie, działaniu, użytkownikach, planach):

Roman Ziemian

W/w wywiad jest z marca 2016, teraz już omawiany na nim Revshare FutureAdPro działa, wypłaca i pozwala użytkownikom zarabiać na paczkach reklamowych i efektywnie promować w nich swoje strony internetowe, czy inne biznesy. Plus ma wprowadzone opcje, które właściciel na wywiadzie zapowiadał.

Jak zarabiać w FutureAdPro?

Tutaj, tak jak w klasycznym revshare zarabiamy na paczkach reklamowych (adpackach).

Koszt paczki: 50 $ (zawiera 800 wyświetleń naszej reklamy)

Naliczenia: zmienne, ok 0.8 % – 1% dziennie (aktualnie 0.8% plus minus)

Czas pracy paczki: około 120 dni

Po evencie Futurenet we Wrocławiu wprowadzono też możliwość kupowania AdPacków reklamowych za 10$. Procentowo wypracowują tyle samo, natomiast pracują wolniej niż AdPacki za 50$. 80% prędkości (czasowo) dużego AdPacka.

Warunek otrzymania naliczeń: obejrzenie raz na 24 godziny 10 reklam znajdujących się w programie.

Zysk: 20%  (czyli adpack za 50$ zamyka się po wypracowaniu 60 $)
Maximum adpacków za 50$: 1000

Dużym plusem jest polski panel językowy, ale program jest wielojęzyczny i jednym przyciskiem można zmienić język obsługi na angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, węgierski, duński, czeski, włoski, turecki czy ukraiński, co również sprawia, że jest przygotowany na użytkowników praktycznie z całego świata.

Płatności w FutureAdPro

AdPack reklamowy można kupić wykorzystując jedną z wielu opcji płatności:

platnosci futureadpro

Mamy tu m.in popularny Bitcoin, ale i dotpay, czyli szybkie płatności internetowe przelewem z konta (bardzo wygodne), procesory jak Payza, czy STP, i inne. Od niedawna można również dokonywać wypłat bezpośrednio na giełdę kryptowalut – Bitbay.

Ważne: z każdej wypłaty 5% przeznaczane jest również na matrycę w Futurenet, która wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

Balans główny: tu gromadzi się 95% zysków z naliczeń
Pozostałe 5 % odkładane jest na tzw. Konto reklamowe, z którego można zakupić reklamę, lub opłacić abonament uprawniający do otrzymywania wyższych prowizji z poleconych i zakupu większej ilości paczek.

Wspominane abonamenty:

abonamenty futureadpro

System prowizyjny jak wyżej: zależny od posiadanego abonamentu.

Na koncie bezpłatnym (max 50 paczek) prowizja z zakupów poleconych z 1 poziomu wynosi 3%, a im wyższy abonament opłacamy, tym prowizja jest wyższa, do max 8% za zakupy osób z pierwszego poziomu.

Prowizje z pozostałych 4 poziomów nie obejmują konta darmowego, więc żeby je otrzymywać należy opłacić odpowiedni abonament (tabelka)

Jak zacząć w FutureAdPro?

Wystarczy zarejestrować konto (bezpłatnie), tutaj link do rejestracji w FutureAdPro. Można mieć tylko 1 konto na 1 gospodarstwo domowe, próba łamania tej zasady doprowadzi do skasowania wszystkich nieregulaminowo utworzonych kont.:)

Krok kolejny to weryfikacja konta w swoim profilu (przesłanie zdjęcia dokumentu potwierdzającego tożsamość i adres),  i wreszcie decyzja jakie AdPacki reklamowe chcemy kupić, a następnie opłacenie ich i ustawienie do nich reklamy.

Ważne: reklama w Futureadpro jest targetowana, można tutaj dokładnie sprecyzować do jakich osób ma dotrzeć (ze względu kraj zamieszkania, wiek, płeć i język).

Po rejestracji w Futureadpro z tego linka możesz również liczyć na moją pomoc w programie.

Informacja: Nie reprezentuję firmy Futurenet, zgodnie z jej regulaminem jestem Niezależnym Partnerem FutureNet. 🙂