FutureNet – Zarabiaj w sieci

Futurenet – Co to jest?

Link do rejestracji: https://daveb.futurenet.club

Sam pomysł Futurenet zaczął się od strony social media, czyli coś na zasadzie Facebooka. Lecz żeby dorównać tak wielkiemu konkurentowi jak FB, musieli postawić na innowacyjność, musieli się jakoś wyróżnić. W ten sposób właściciele stwierdzili że będą się dzielić zyskami od reklamodawców z użytkownikami. Facebook codziennie zarabia miliony złotych lecz całą tą fortune inkasuje do portfela. Futurenet pozwala zarabiać użytkownikom za aktywność podczas prowadzonych rozmów na czacie.

By przyciągnąć większą rzesze użytkowników i odbiorców Futurenet wprowadził możliwośc zarabiania poprzez programy typu revshare gdzie użytkownicy zarabiają poprzez polecanie platformy.

Reklama oparta o marketing szeptany ma o wiele wiekszą skuteczność. Na reklamy w telewizji trzeba by było wydać kupe kasy. Komu byś prędzej uwierzył/ła w skuteczność np. tabletek na gardło? Reklamie w telewizji czy może opini kolegi, który był niedawno chory?

Na ten moment Futurenet ma ponad milion użytkowników na terenie całego świata.

W jaki sposób możemy zarabiać większe pieniądze w programie Futurenet i Future AdPro?

Jak już wcześniej napisałem firma dzieli się zyskiem za aktywność ale te pieniądze nie są na takiej wysokości byś mogł/ła z tego wyżyć.

Na moim przykładzie powiem Ci że na dzień dzisiejszy z zainwestowanych 5000 zł zrobiłem już 20 tys. i ta liczba z dnia na dzień się powiększa.
Obecnie jestem wolny finansowo i moge cieszyc się czasem wolnym z bliskimi.

Pierwszą możliwością zarabiania większych pieniędzy w Futurenet są MATRYCE.

W dużym uproszczeniu matryce są jakby drzewkiem poleceń znajomych w którym dostajemy prowizje od każdej nowej osoby w strukturze. Matryce można nabyć na dwa sposoby. Kupić ją z własnej kieszeni lub zapełnia się automatycznie podczas wypłat z Future AdPro, czyli części opartej na ad packach. 5% wypłat idzie na poczet właśnie tych matryc wiec prędzej czy później każdy czynny użytkownik Future ad pro będzie je miał.

Zarejestruj się!

Film pokazujący jak się zarejestrować:

Matryc mamy sześć. Od każdego nowego użytkownika w naszej strukturze mamy minimum 5% od wartości matrycy w której się znajduje. Czym większa matryca tym po prostu więcej zarabiamy, ponieważ mamy minimum 5% od wyższej kwoty.

Jak znajdują się ludzie w strukturze? Jeśli zaprosisz kogoś ze swojego linku referencyjnego znajdującego się w zakładce settings lub jeśli twój sponsor zaprosi i on :”spadnie” pod ciebie w wyniku braku miejsc w jego drzewku. Zarabiamy tutaj aż do 10 poziomów. Struktura wygląda w ten sposób.

Kolejna możliwością zarabiania są ADPACKI w części Future AdPro

Kolejną możliwości zarobku są AdPacki. Zarabiamy tutaj 120% wkładu początkowego w przeciągu 4 miesięcy. Czyli po upływie 4 miesięcy AdPack wydaje z 50$ aż 60$. Dodatkowo przy zakupie paczki reklamowej dostajesz 800 wyświetleń reklamy swojej strony. Wyświetlenia możesz podzielić między wszystkie reklamy swoich stron.

Uwaga, gdy kupisz AdPacka musisz od razu obejrzeć 10 reklam by uzyskać naliczenia od firmy. Na takiej samej zasadzie inni mogą oglądać twoja stronę dzięki tym darmowym wyświetleniom, które dostajesz przy zakupie paczek.

Mamy tutaj też możliwość polecania za która dostajemy pieniądze. Od każdej osoby, która kupi ad packa a jest zarejestrowana z twojego reflinka. Otrzymujemy od 3 do 8 % w zależności od tego czy wykupujemy abonament zwiększający nasze prowizje. Jeśli Twój znajomy zarejestrowany z twojego linku chce kupić więcej niż 6 paczek, to opłaca Ci się kupić abonament na poziomie V. Ile kosztuje abonament (status) Future ad pro i co nam daje?

Jak dokładnie działa system prowizji przy matrycach i AdPackach dowiesz się w zakładce System prowizji Futurenet na mojej stronie.

Ja osobiście zainwestowałem początkowo w AdPacki, a z wypracowanego zysku dokupiłem matryce.

FuturoCoin Jak kopać tą kryptowalutę?

Jeśli chcesz zarejestrować się w platformie Futurenet/ Future ad pro zrób to z tego linku → https://daveb.futurenet.club

Rejestrując się z tego linku staje się automatycznie Twoim sponsorem, dzięki temu możesz liczyć na moją pomoc na Facebooku lub Futurenet. Nie inwestuj z linku innego sponsora, ponieważ środków nie da się potem przenieść, a zainteresowanie lub wiedza innego sponsora może być niewystarczająca by pomóc Ci zacząć zarabiać.