FuturoCoin [FTO]

FuturoCoin jest coinem, który posiada wszystkie cechy kryptowaluty. Cechami, które z pewnością wyróżniają tę kryptowalutę na rynku są: własny blockchain oraz otwarty kod źródłowy. Jest możliwość wydobywania FuturoCoina własnymi koparkami, więc firma nie będzie miała żadnej sterowności, co oznacza system zdecentralizowany.  Zostały również utworzone portfele do przechowywania i przesyłania środków między użytkownikami, połączone z platformą FutureNet. Dla tych, którzy nie są zarejestrowani w FutureNet, są dostępne portfele zewnętrzne na komputer bądź smartfona.  Niewątpliwą zaletą jest również czas transakcji poniżej
4 sekund. Również samemu można sprawdzić technologię z racji posiadania White Paper, oraz prześledzić kod źródłowy. Całość wydobycia obejmuje 100 000 000 sztuk i do czasu uruchomienia blockchaina Futuro 30 000 000 monet zostało przeznaczone dla partnerów posiadających matryce Royal oraz działania marketingowe.

Płatności FuturoCoinami będą obejmowały sklepy, portale, kawiarnie, oraz wszelkie produkty firmy. Każdy użytkownik bezprowizyjnie będzie mógł wystawiać własne towary i przyjmować płatności w FuturoCoinach. Wykreuje to także dodatkowe zainteresowanie osób, które nie wiedzą tak naprawdę jeszcze o FutureNet i FuturoCoin, a chciałyby handlować na platformie. Kolejną marką są również kawiarnie i restauracje FutureNet. Możliwość płacenia kryptowalutą z pewnością zaintryguje społeczność na całym świecie. Jeśli intryguje Cię taki projekt, możliwość nabycia franczyzy już w 2018 roku.

Społeczność na starcie tej kryptowaluty liczy ponad 2 500 000 osób, co skutecznie wpływa na jej popyt oraz chęć jej posiadania. Wyobraźmy sobie wzrost potencjału, gdy chociaż połowa z tej liczby ją zakupi.

Kryptowalutę będzie można wymieniać na wielu giełdach. Pierwszą giełdą, która wdrożyła FuturoCoin jest giełda YoBit, kolejne to Piyasa, SouthXchange, Coindeal.

Firma oferuje zakup pakietów miningowych o różnej wysokości i mocy obliczeniowej: $100, $250, $500, $1000, $5000, $10000, $25000. Każdy z nich będzie pracować dla nas 2 lata
i wydobywać Futuro co 1 minutę.

Do 7. stycznia 2018 roku trwała promocja, w której można było otrzymać 50 FuturoCoin za zakup matrycy w pozycji Royal, po 5 coinów za każdego bezpośredniego partnera na tej pozycji i po 1 coinie ze struktury. Obecnie promocja jest już zakończona!