Matryce

Matryce FutureNet – jak funkcjonują oraz co na nich zyskujsz?

W tym wpisie postaram się pokazać sens działania matryc w firmie FurureNet oraz krok po kroku o co w nich chodzi. Post powstał w odpowiedzi na zadawane pytania związane z matrycami, np. czy jest w ogóle sens je mieć. Spokojnie, nie zamierzam tu nic sprzedawać, ponieważ wiem, że posiadając matryce warto się skupić na pracy i aktywnym budowaniu biznesu, zamiast czekać na tzw. „spady”. Pokażę ci jednak, że ich zakup może się opłacić i to bardzo.

1. Czym są matryce i jakie bonusy dają?

Matryce staram się tłumaczyć moim partnerom jako kupienie udziałów w firmie FutureNet upoważniających do otrzymywania określonych bonusów. Mamy 6 matryc  w zależności od kwoty. Występują tu matryce za $10, $25, $50, $100, $500 i $1000. Działa tu system trójkowy do 10 poziomów, czyli np. w pierwszej linii możemy mieć 3 partnerów, a kolejni przechodzą wyżej w wolne miejsca i miejsca naszych partnerów od lewej do prawej.

Za każdą z takich matryc otrzymujemy punkty media points, które możemy wymienić za produkty online w firmie, kupować tańsze produkty brandowane w sklepie online czy nawet tańszą kawę w FutureNet Cafe.

Ważniejsze jest jednak jakie bonusy mamy za takie matryce:

1. Friends Bonus

Dostajemy 5% za każdą osobę, która nam „wpada” do danej matrycy  i mogą to być osoby bezpośrednie, osoby naszych partnerów czy tzw. „spady”.

2. Matching bonus

Jest to dodatkowy bonus od firmy za bezpośrednich partnerów umieszczonych w matrycy. Zależy on jednak od matrycy, którą posiadamy. Od każdego osobiście zaproszonego partnera, który otrzyma premię naliczoną w Friends Tree Bonus otrzymujesz od 10% do 50% wysokości jego dochodu.Optymalną więc wersją matrycy dla osób, które chcą aktywnie budować ten biznes, będzie matryca za $100, czyli Exclusive. Głównie wynika to z tego, że otrzymujemy 50% matching bonus (aktywne budowanie matrycy zamiast czekanie na spady, może nam się opłacić z racji tego bonusu).

Podam tutaj przykład. Powiedzmy pokazaliśmy ten biznes Arturowi. Artur zakupił po kolei matryce do $100, czyli razem zapłacił $185 (aby mieć matrycę wyższą trzeba zakupić te mniejsze). W związku z tym, z każdej z matrycy kupionej przez Artura dostaniemy po 5% Friends Bonus. Powiedzmy, że Arturowi spodobał się biznes i zarejestrował 3 osoby również na matryce o wartości $100. Za każdą z tych osób dostaniemy my jak i Artur po 5%, ale również matching bonus 50%. Jeśli więc Artur zarobiłby z obrotu bezpośrednich osób np. $100, my otrzymamy za to $50 bonusu. Warto więc jest budować biznes i posiadać aktywny pakiet.

3. Bonus liderski

Kolejnym bonusem jest Bonus Liderski dla osób, które aktywnie budując zrobiły określony obrót w firmie. Z Leader Bonus możesz osiągnąć dochód od całej Twojej struktury bez ograniczeń w głąb, od 1. poziomu w nieskończoność. Wysokość procentu Twojego dochodu jest zależna od posiadanej kwalifikacji. Jeśli Twój Partner osobisty również zakwalifikuje się na określony poziom Leader Bonus wtedy zarabiasz % różnicę. Przykład: Jeżeli kwalifikujesz się do 4% Leader Bonus, a Twój osobisty partner kwalifikuje się do 2% Leader Bonus, z tej grupy zarabiasz 2% bez ograniczenia poziomów w głąb! Z pozostałych grup nadal zarabiasz 4% od jej obrotu. W zależności więc od obrotów oraz kwalifikacji również naszych partnerów na określone poziomy, możemy otrzymać od 1 do 7% puli udziału w World Pool.

 4. Nagrody rzeczowe

Kolejną rzeczą motywującą do budowy biznesu mogą być nagrody rzeczowe, od tefefonu po wycieczki i samochody. To tylko skrótowe pokazanie bonusów. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zamieszaczam plan marketingowy: https://download.futurenet.club/MARKETINGPLAN_PL.pdf

 

Czy na tym zarobię?

Zacznę tutaj od wytłumaczenia, dlaczego w ogóle ludzie kupują czy kupowali matryce, skoro była możliwość tylko zarabiania na pakietach reklamowych (AdPack) w dużo prostszy sposób (jeśli chcesz wiedzieć więcej zobacz https://youtu.be/Rf3GT4m8aaA).

Wcale nie musisz na początku kupować matrycy, ale jeśli zarabiasz w FutureAdPro (FAP) i tak je będziesz miał/a. Dlaczego? Po pierwsze 5% podczas wypłat w FAP przechodzi do FutureNet, gdzie automatycznie są zakupywane matryce. Stąd taka podpowiedź, możesz poczekać aż uzbiera Ci się kwota z wypłat i wtedy i tak będą kupowane matryce. Z drugiej jednak strony możemy stracić bonusy.  Jeśli posiadasz osoby bezpośrednio zarejestrowane u Ciebie, ale np. nie budujesz matryc, natomiast Twoi partnerzy będą chcieli to robić, mogą zakupić pozycję wyższą niż sam/a posiadasz i wtedy w danej pozycji tracimy taką osobę.

Ok, jeszcze raz na przykładzie: mamy matryce za $50 i w matrycy za $10, $25, $50 mamy naszych partnerów, ale zdarzyło się, że osoba przed nami kupiła matryce za $100 – wtedy w tej matrycy utracimy daną osobę oraz związane z tym bonusy, takie jak friends bonus i matching bonus. Gdy kupimy już kolejną pozycję, to osoby z powrotem mogą do nas trafić. Pamiętajmy, że podczas wypłat z FAP 5% idzie na matryce, więc jeśli partnerzy wypłacają duże kapitały, będą wpadać do matryc innym ludziom lub nam. Od nas wiec zależy, jak szybko i prężnie chcemy budować biznes.

Kolejną motywacją do zakupu matryc stała się kryptowaluta FuturoCoin, która już wydobyta w ilości 30 mln sztuk, zostanie rozdzielona po evencie w Makao (Chiny) 24 listopada pomiędzy partnerów posiadających matryce Royal, po 50 FuturoCoin na każdą taką osobę. Dodatkowo, osoby otrzymają po 5 FuturoCoin za każdego bezpośredniego partnera posiadającego matrycę Royal, od partnerów ze struktury po 1 FuturoCoin, oraz pewną ilość monet zależną od czasu posiadania najwyższej matrycy. Stworzony zostanie również system marketingowy powiązany z matrycami oraz kryptowalutą, którego szczegóły poznamy po evecie.

Dlaczego jest to aż tak wielka motywacja?

Po pierwsze, jeśli ktoś choć trochę zagłębił się w historię kryptowalut oraz tak sławnego i pożądanego nam Bitcoina wie, jaką możliwość w sobie niesie ta nowa waluta. Nie zamierzam tu się rozpisywać na ten temat, gdyż już nawet powstało kilka książek (np. „Sekrety Bitcoina i innych kryptowalut. Jak zmienić wirtualne pieniądze w realne zyski” autora  Dominika Homa, czy „Bitcoin. Wirtualna waluta internetu” Marcina Szymankiewicza). Dodam tylko, że Bicoin kosztował kilka centów na początku, a na obecną chwilę powyżej 15 000 zł. FuturoCoin ma wystartować z społecznością liczącą 2 mln aktywnych użytkowników. Będą to osoby, które nawet za możliwość kupienia samochodu po cenie dużo niższej za FuturoCoin z pewnością skorzystają z takiej okazji. Jak będzie naprawdę? W tym momencie ciężko stwierdzić i przekazywać super zapewnienia, jednak dla osób zaangażowanych w budowanie biznesu kryptowaluta z pewnością stała się dodatkową motywacją.

Strona techniczna matryc

Zakup matryc

Jeśli czegoś nie wiesz od strony technicznej zakupu matryc czy ich back office, postaram się tutaj dodać różne wyjaśnienia. Po pierwsze, jak kupić daną matrycę, gdy pierwszy raz logujemy się do systemu, a nie korzystamy z FutureAdPro.

  1. Rejestrujemy się z linku naszego partera i wchodzimy do platformy społecznościowej FutureNet.
  2. Przechodzimy do back office matryc.
3. Zakupujemy przyciskiem upgrade daną matrycę (u mnie zakupione do $100, więc mogę tak postąpić z matrycą za $500). Pamiętaj, że możesz zaznaczyć sobie prostokąt, aby automatycznie poprzez wypłaty zakupować kolejną matrycę. Jeśli tego nie zaznaczysz, matrcye będą zakupowane od nowa (np. byłyby wtedy dwie matryce po $10 zamiast przechodzić na wyższe poziomy).
Możemy zasilić matryce różnymi metodami. Często wybieraną metodą płatności jest po prostu Bitcoin (w FutureNet bezpośrednio wystepuje połączenie z giełdą Bitbay, ale możesz uzyć innej giełdy czy portfela), z racji szybkości transakcji oraz mniejszych prowizji niż przy przelewach bankowych (jeśli chcesz zasilić sobie giełdę Bitbay i kupić Bitcoiny. Ciekawym rozwiązaniem, którego często używam, są kody w Futurenet, gdzie mamy kilka opcji do wyboru: *zasilić konto FutureNet i wtedy kupić matrycę *drugie pole widoczne na obrazku to są pieniądze odłożone z wypłat na zakup matrycy *trzecia możliwość to zakup matrycy, jeśli ktoś wygeneruje dla nas kod o odpowiedniej ilości $$$. Nasz partner może nam wygenerować kod z konta FutureNet lub też kodem z FutureAdPro o dowolnej wartości i może to być np. $14.
matryce jak kupić
Tak wygląda generowanie kodu w FutureAdPro. Przechodzimy do zakładki „biznes”, następnie „kody”, „generuj kod”, i poprzez wpisanie odpowiedniej kwoty i potwierdzenie e-mailu możemy komuś utworzyć kod na daną sumę. Trzeba pamiętać o tych 5% które idą na zakup matrycy.
Gdy już zakupimy matrycę, pokażę nam się taki panel. Jedną z głównych zakładek, którą można operować będzie „prowizja”. Możemy przeanalizować nasze prowizje, które otrzymujemy od firmy za aktywne budowanie. Jeśli prowadzimy firmę możemy pobrać fakturę za zakup matrycy oraz doładować konto, gdybyśmy np. chcieli zakupić produkty z firmy czy matrycę.
Zakup matryc jest jednorazowy i możemy je budować przez długi czas. Sam/a decydujesz o swoim rozwoju w firmie. Możliwości jest wiele. Od Ciebie zależy, ile z nich wybierzesz i jak się zaangażujesz. Mam nadzieję, że w jakiś sposób Ci pomogłam, Pozdrawiam, Olka 🙂

Źródło: http://www.aleksandrapizon.com/matryce-futurenet-zysk/