Paraiba – Investments

Rejestracja: https://app.paraiba.world/r/4182

Parabia World

W kilku słowach czym jest PARAIBA?

Firma jest zarejestrowana w Hong Kongu. Właścicielem jest Erich Ely (USA, Niemcy). Nazwa i adres firmy: Paraiba World Ltd. 22/F Times Square Tower 2, 1 Matheson Street, Causeway Bay, Hong Kong Istnieje od października 2019, ale dopiero od lutego (po spotkaniu w Singapurze) będzie mocna ekspansja na rynek ogólnoświatowy. Backoffice bardzo dobrze przygotowany i działa bez zarzutu. Czym się wyróżnia projekt, bo tego rodzaju projekty znamy i mamy różne doświadczenia? 

1. Bardzo solidnie wyliczone i dzięki temu nieprzesadzone wypłaty. Mamy tutaj 5 sposobów zarabiania.

2. Wypłaty i naliczenia są od czwartku do niedzieli (ok. 16 dni w ciągu miesiąca) . Pozostałe dni firma pracuje na siebie, na zabezpieczenie, na rozwój firmy.

3. Obecnie działa 7 grup tradingowych, którzy nie mają możliwości wypłacenia środków (pod nadzorem).

4. Nie ma prowizji za wprowadzanie. Wszystkie prowizje są płacone od zarobionych środków przez traderów.

5. Znakomity plan marketingowy, a inwestycja powoduje generowanie każdego dnia dochodu pasywnego (0,3% do 0,5% dziennie, 4 dni w tygodniu).

6. Budowania jest tylko JEDNA linia i z tej linii również mamy możliwość otrzymywania dochodu pasywnego. Każda nowa osoba w projekcie ląduje pod nami, a suma depozytów liczona jest od opłacenia konta.

7. Kapitał jest deponowany w BTC Minimalny depozyt 25$, ale kwalifikacja do bonusów od 100$. Cykl trwa 100 dni, a wypłaty również w Btc.

Kapitał min. 100$ ( Zarabiaj 0.30-0.50% dziennego zysku w projekcie Paraiba ), aby zakwalifikować się do dziennego bonusu (naliczenia od czwartku do niedzieli) i bonusów z budowania zespołu.

Film pokazujący rejestrację:

Rejestracja: https://app.paraiba.world/r/4182