Rockwall Investments

Rejestracja: https://rockwall.investments/ref/daveb

Rockwall Investments to platforma internetowa, w dużej mierze oparta o kryptowaluty. Firma założona przez Rafała Krakowiaka i Wiktora Zajączkowskiego w lipcu 2017 roku umożliwia wykupienie praw do udziałów w zyskach z tradingu oraz miningu kryptowalut, a także w najbliższej przyszłości zyskach z najmu nieruchomości.

Jak możesz na tym zyskać?

W Rockwall Investments możesz kupić kontrakt lub pulę wydobywczą – dzięki temu nie martwisz się niczym, a firma pomnaża pieniądze i dzieli się z Tobą zyskami!

Nie musisz mieć żadnego pojęcia o giełdzie ani wydobywaniu kryptowalut, żeby zarabiać, a zacząć możesz nawet mając
jedynie kilkaset złotych.

Ile możesz zarobić?

Na start wystarczy 75$, czyli jakieś 300zł. Osobiście mam w programie zainwestowane prawie 2.500 $ i wiem, że to dopiero początek. Mój miesięczny zysk to około 1000zł, w pełni pasywnie. Tyle samo miałbym z wynajmu mieszkania wartego około 150.000zł. Mogę wyjechać na rok czasu, a pieniądze codziennie są naliczane.

Dodatkowo możesz zarobić dużo więcej, polecając program, ale nie jest to wymagane – możesz zarabiać w 100% pasywnie.
Ile? Możesz to wyliczyć w zakładce Kalkulator.

Czy jest jakieś ryzyko?

Musimy brać pod uwagę, że w każdym biznesie podejmujemy jakieś ryzyko. W tym przypadku mamy Polską firmę, która rzeczywiście kupuje koparki i zatrudnia profesjonalny zespół traderów, którzy zarabiają na giełdzie.

Naliczenia nie są wielkie jak na świat kryptowalut, przez co projekt wydaje się stabilny, a do tej pory nie było sytuacji, żeby ktokolwiek stracił albo nie zarobił.

Rejestracja

Aby zarejestrować się do Rockwall investments kliknij w poniższy przycisk, a następnie wypełnij formularz.

https://rockwall.investments/ref/daveb

Upewnij się, że po lewej stronie widzisz moje dane . Jeżeli pominiesz ten punkt i zarejestrujesz się bez linku polecającego, nasza dalsza współpraca nie będzie możliwa.

Dwa pierwsze pola możesz pominąć, pozostałe wypełnij, a następnie potwierdź maila i zaloguj się. Kolejnym krokiem będzie wpłata – w tym celu musimy skorzystać z Polskiej giełdy Bitbay. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na Bitbay, to załóż je z linku poniżej.

https://auth.bitbay.net/ref/daveb

Wraz z ostatnim wzrostem popularności kryptowalut zainteresował się nimi Urząd Skarbowy – aby wszystko było legalne, musi mieć wgląd we wszystkie transakcje, tak samo jak w transakcje wykonywane na Twoim koncie bankowym.

Dlatego trzeba jeszcze zweryfikować swoje konto na Bitbay. Po zalogowaniu musisz uzupełnić swoje dane i aby je potwierdzić, wysłać zdjęcia dowodu (przód, tył) oraz drugiego dokumentu, potwierdzającego Twój adres zamieszkania
(np. faktura za telefon, prąd, lub wyciąg z banku).

Następnie poczekaj max 1 dzień roboczy, aż Bitbay zweryfikuje Twoje konto, następnie zaloguj się i wejdź w zakładkę
Wpłaty > PLN, gdzie znajdziesz dane na które trzeba zrobić przelew, aby dokonać pierwszej wpłaty.

W następnym dniu roboczym do godziny 16 pieniądze znajdą się na Twoim koncie Bitbay. Zaloguj się i przejdź do kroku drugiego.

Ustawienie Programu

Następnie napisz do mnie na Facebooku, a pokażę Tobie jak najefektywniej ustawić parametry programu, żeby zbudować sobie solidne źródło pasywnego dochodu.

Dodatkowo, jeżeli będziesz chciał – nauczę Ciebie jak reklamować program w Internecie, aby zdobywać poleconych i jeszcze bardziej rozwinąć Twój biznes.

https://www.facebook.com/DaVeB.pl.FAN