System prowizji FutureNet

W jaki sposób naliczane są prowizje z polecenia w FutureNet?

Jeśli zamierzasz polecać program Futurenet i Future ad pro musisz wiedzieć na jakiej zasadzie są przyznawane prowizje za twoich poleconych. Polecam zapraszać swoich znajomych do programu bo dzięki temu możemy zarobić ładna sumkę.

Idąc tropem coraz większego znaczenia portali społecznościowych na świecie i omawianego już przez nas w poprzednim wpisie trendu dzielenia się zyskami z reklam i innych aktywności, firma Future Net stworzyła jeden z najlepszych planów wynagrodzeń uwzględniający każdą komórkę funkcjonowania portalu Future Net.

Na plan wynagrodzeń Future Net składa się 8 możliwości zarabiania:

– Social media Bonus
– Multimedia Bonus
– Friends Bonus
– Matching Bonus
– Unilevel Bonus
– New Position Bonus
– Webinar Speaker Bonus do $5.000

Twój start i ubgrade.

Minimalna, jednorazowa kwota na Start = 10$. Nasz Plan Marketingowy umożliwia przystąpienie za 10$ (JEDNORAZOWO) na pozycję MEMBER. Możliwy jest późniejszy Upgrad krok po kroku do pozycji ROYAL w Planie Marketingowym.

10$ – Member, 25$ – Basic, 50$ – Gold, 100$ – Exclusive, 500$ – Sapphire, 1000$ – Royal

Przykład:
Twój start na pozycję MEMBER wiąże się z jednorazową inwestycja w wysokości $10. Kiedy Twoja prowizja wyniesie $25 system automatycznie poinformuje Cię drogą meilową o możliwości wykorzystania prowizji w celu Upgread-u na pozycję: BASIC. W taki sposób możesz osiagnąć pozycję ROYAL system każdorazowo będzie Cię informował o możliwości Upgread-u. W każdej chwili możesz zainwestować własne środki w zakup wyższej pozycji w Planie Marketingowym.

Za wysokość swojej inwestycji otrzymujesz MEDIA POINTS (1$ Cent = 1 Media Point). Media pointsy może potem wykorzystać na zakup plików na platformie Futurenet.

UWAGA: Dzięki 6 pakietom jest możliwość budowania 6 różnych struktur np. struktura dla poleconych z pakietami za 10$, struktura dla poleconych z pakietami za 25$ itd. Jeśli Ty nie masz takiego pakietu jak Twój polecony to staje się on poleconym osoby nad Tobą, która ma taki pakiet.

Social Media Bonus

Twoja aktywność na Platformie Futurnet będzie opłacalna. FUTURE NET dzieli się wpływami z Reklam z aktywnymi Użytkownikami Platformy Społecznościowej.

Social Media Bonus jest wynagrodzeniem aktywności aktywnych Użytkowników Platformy Społecznościowej. Futurenet wg specjalnie do tego celu napisanego programu oraz określonych parametrów wylicza Twoją aktywnośc.

Parametry:
Czas jaki jesteś Online, posty własne, Lajki, ilość czytanych postów, ilość oglądanych i otwieranych banerów reklamowych, ilość zaproszonych Użytkowników, Ilość znajomych. Na podstawie powyższych Parametrów obliczana jest Twoja część wpływów z reklam na Platformie Future Net.

Multimedia Media Bonus

Jesteś w posiadaniu własnych plików Multimedialnych? Na Platformie Future Net masz możliwość oferowania ich, oraz odsprzedaży innym Użytkownikom. Załaduj Pliki w zakładce „Produkty“ określ cenę jaką chcesz uzyskać i zarabiaj na każdym ściągnięciu przez innych Użytkowników

Do udostepnienia swoich produktów możesz również używać linków zewnętrznych, możesz również wykorzystać serwery Futurenet do przechowywania swoich plików.

Za każdą sprzedaż w Future Net otrzymasz 50% wystawionej ceny, 40% trafia do Planu Marketingowego w postaci obrotu, 10% jest prowizją Future Net.

Uwaga: Produkty do dalszej odsprzedaży mogą Zamieszczać tylko użytkownicy PREMIUM (pakiet 10$ i wyżej) po zaakceptowaniu Regulaminu Futurenet.

Friends Bonus

Matryca 3x3x3 (Friends Tree).
Każdy klubowicz w każdym „Friends Tree“ w pierwszym poziomie ponad sobą może posiadać 3 przyjaciół, czwarty oraz każdy kolejny będzie umieszczany w wyższych poziomach naszego „Friends Tree“.

baner-1 Omówienie planu wynagrodzeń w Future Net

Friends Bonus wypłaca należne Ci Premie z 5 poziomów.

Z I poziomu 5%, z II poziomu 5%, z II poziomu 10%, z IV poziomu 10% i z V poziomu 15%

Nowe Pozycje w Friends Tree:

Każdy Użytkownik Premium za małą część ze swoich dochodów z Friends Tree kupuje nową pozycję, nabywa nowe Media Points oraz dodatkową przestrzeń dyskową w FUTURE-CLOUD.

Pozycje odpłatne:
Pozycje te są wykupywane z części Premii jakie otrzymałeś w Friends Tree. Dzięki temu otrzymujesz nowe pozycje oraz generujesz dodatkowy obrót w Planie Marketingowym, nie angażując własnych środków.

Pozycje bezpłatne:
Pozycje które otrzymujesz dzięki NEW POSITION BONUS. (Patrz str 31-33)

Za wszystkie obroty jakie będą wygenerowane w Twojej nowej pozycji otrzymasz premie zgodne z Planem Marketingowym.

Nowe Pozycje w Globalnym Friends Tree

Twój pierwszy dochód uzyskany z obrotu powyżej Ciebie w Levelu: 3, 4 oraz 5, będzie automatycznie przeznaczany na zakup nowej pozycji w Globalnym Friends Tree. Otrzymujesz więc dodatkową Pozycje (Friends Tree) w najkorzystniejszym z możliwych miejscu, (Global Friends Tree ).

Ta reguła dotyczy każdego Użytkownika Premium, dzięki takiemu działaniu nie sięgając do własnej kieszeni generujesz obrót z którego otrzymujesz należne premie zgodnie z Planem Marketingowym.

Matching Bonus

Wielką motywacją Twojej aktywności w pozyskiwaniu nowych „Użytkowników“ oraz wspieraniu dotyczczasowych Partnerów jest MATCHING BONUS.

Matching Bonus zapewni Ci procentowy dochód od zarobków Twoich osobiście zaproszonych Użytkowników Premium osiągnietych w premii Friends Bonus. Od każdego osobiście zaproszonego Użytkownika Futurenet który otrzyma naliczenie premii w Friends Tree Bonus otrzymasz 20% – 100% wysokości jego dochodu

Premia Matching Bonus naliczana jest w oparciu o dochody z FRIENDS TREE BONUS

1 Osobisty „Użytkownik“ otrzymujesz 20% Matching Bonus
3 Osobistych „Użytkowników“ otrzymujesz 40% Matching Bonus
5 Osobistych „Użytkowników “ otrzymujesz 60% Matching Bonus
6 Osobistych „Użytkowników “ otrzymujesz 80% Matching Bonus
8 Osobistych „Użytkowników “ otrzymujesz 100% Matching Bonus

Unilevel Bonus

UNILEVEL zapewnia osiąganie korzyści pomiędzy 6. a 10. Poziomem Twojej struktury. W Unilevel Bonus Twoi wszyscy Partnerzy Osobiści znajdują się w Twojej pierwszej linii Ich Partnerzy osobiści są w Twojej drugiej linii, itd.

Bez względu na którym poziomie w Twoim Friends Tree znajdują się Twoi Partnerzy osobiści do naliczenia Premii Uni Level system umieszcza ich w Twojej pierwszej linii. Po przez liczbę Partnerów osobistych od Ciebie zależy do ilu poziomów w głąb swojej struktury będziesz wynagradzany w Unilevel Bonus

10 Osobistych Partnerów = 6% do 10. Poziomów
9 Osobistych Partnerów = 5% do 9. Poziomów
8 Osobistych Partnerów = 4% do 8. Poziomów
7 Osobistych Partnerów = 3% do 7. Poziomów
6 Osobistych Partnerów = 2% do 6. Poziomów

New Position Bonus

Każdy Użytkownik Future Net otrzymuje nowe Pozycje :

1 Nowa Pozycja: kiedy osiągniesz liczbę 50 Partnerów w 4 poziomie ponad Tobą
2 Nowa Pozycja: kiedy osiągniesz liczbę 75 Partnerów w 5 poziomie ponad Tobą
3 Nowa Pozycja: kiedy osiągniesz kolejnych 75 Partnerów = 150, w 5 poziomie ponad Tobą

Nowa pozycja w globalnym Friends Tree:

Każda nowa pozycja jest umieszczana w najbardziej atrakcyjnym miejscu globalnego Friends Tree.

Każdy kolejny Użytkownik jest wpisywany po Tobie ( w Friends Tree nad Tobą), w ten sposób Twoje „Friends Tree“ jest zajmowane przez Parterów z reszty świata .

Webinar Speaker Bonus do $5.000

Specjalny Bonus, dla partnerów prowadzących Webinary.

Bonus za:
• Prezentacje Biznesowe WEBINARY
• Webinary Treningowe
• Online Events Webinare

Status Aktywności

Poniższe zapisy obowiązują od dnia 01.02.2015. Do dnia 01.02.2015 każdy Użytkownik posiada AUTOMATYCZNIE Status Aktywności 100%.

Plan Marketingowy dopuszcza różne poziomy w Statusie Aktywności

1 Miesiąc od dnia zakupu Pakietu Premium Aktiv Status: 100% (Przykład 15.03. przystępujesz do Pakietu Premium do dnia 14.04. Aktiv Status: 100%).

Po okresie jednego miesiąca od dnia wykupienia Pakietu Premium aby utrzymać Aktiv Status: 100% należy zarejestrować minimum jednego Użytkownika Premium Czas jest dodawany. Przykład: Jeśli już w pierwszym dniu swojego członkostwa Premium pozyskasz nowego Użytkownika Premium czas Aktiv Status: 100% jest przedłużany o kolejny miesiąc więc Twoja aktywność wynosi 2 miesiące Jeśli w pierwszym miesiącu nie pozyskasz nowego Użytkownika Premium Twój Aktiv Status wyniesie 50%. W tym przypadku będziesz zarabiał 50% z wygenerowanych obrotów w Spillover. Pozyskując nowego Użytkownika Premium natychmiast twój Aktiv Status wyniesie 100%

Po 2 miesiącach należy zarejestrować kolejnego Użytkownika Premium W takim przypadku Twój status Aktywności 100% jest przedłużany o kolejny miesiąc. Zasada dodawania okresu Aktywności obowiązuje również w tym przypadku. Jeśli po 2 miesiącach nadal nie pozyskasz nowego Użytkownika Premium Twój Aktiv Status wyniesie 25%. W tym przypadku będziesz zarabiał 25% z wygenerowanych obrotów w Spillover.

Po 3 miesiącach należy zarejestrować nowego Użytkownika Premium (masz łącznie 3 Użytkowników Premium) również w tym przypadku dodawany jest czas Aktywności 100% o kolejny miesiąc. Twój Status Aktywności będzie CIĄGŁY jeśli tych 3 Użytkowników będzie kwalifikowana. Jeśli po 3 miesiącach nadal nie pozyskasz nowego Użytkownika Premium Twój Aktiv Status wyniesie 15%. W tym przypadku będziesz zarabiał 15% z wygenerowanych obrotów w Spillover. Pozyskując nowego Użytkownika Premium natychmiast twój Aktiv Status wyniesie 100%.

Twój Status Aktywności 100% jest CIĄGŁY od chwili kiedy masz 3 zarejestrowanych Użytkowników aktywnych w 100%